Hoşgeldiniz, visitor! [ Giriş

 

Alanya Gay Mekan

  • Listelenmiş: 11 Ocak 2022 16:48
  • Süre sonu: This ad has expired
Alanya Gay Mekan - Resim 1

Açıklama

Alanya travesti ve Alanya gay bireylerin yani en güzel tabiriyle Alanya lgbt bireylerin toplanma eğlenme ve de en önemlisi kendilerine yeni dostluk kurduğu mekan sayısı maalesef biraz az.

Arkadaşlar bu yazıyı yazıyorum ama ciddi diyorum Alanya gay bar tarzı mekan var mı yok mu ben de pek bilmiyorum. Bu konuda görüş öneriniz varsa, veyahutta bildiğiniz bu tarz sağlam mekan varsa bu yazının altına yorum olarak atın ben de buradan yayın yapayım ki hepiniz faydalanın.

Bir travesti bar düşünün ki güzel kızlar dans ediyor, benim gibi yakışıklı erkekler kendilerine naz kapris yapmayan hatunlar bakıyor. Barın tuvaletinde falan Alanya lezbiyen kızlar öpüşüyor koklaşıyor, ohh mis gibi ortam derim ben ve gitmek görmek isterim.

Sizlere tavsiyem, bu tarz mekanların kıymetini bilin çünkü Antalya Merkezde bile fazla yoklar. Yukarıda da yazdığım gibi bu yazının altına yorum atarak bu tarz özel mekanların tanıtımın yapılmasını sağlayabilirsiniz. Siz yorumda belirtin şöyle bir yerde bu isimli bir mekan var eşcinsel bireylere iyi ve hoşgörülü davranıyorlar, ben de burada o mekanın tanıtımını yapayım. Şimdilik diyeceklerim bu kadar, artık top sizde.

 

211 Toplam Görüntülenme, 1 Gün

  

Liste Kimliği: 92261dd889eb2e4f

Sorunu Bildir

Talebinizi işleme koyuyor, lütfen bekleyin.....

Cevap Bırakın