Hoşgeldiniz, visitor! [ Giriş

 

Alanya Travesti Çisil

  • Listelenmiş: 28 Mart 2022 19:19
  • Süre sonu: This ad has expired
Alanya Travesti Çisil - Resim 1

Açıklama

Muhabbetine doyum olmayan bir Alanya travesti partner ile, aşka ve gerçek sekse yolculuğa var mısınız? Bir güzellik uğruna, seksi yaşamak ve yaşatmak adına, Alanya yeni ap travesti olarak size kapımı açmak isterim.

Yanımda, yöremde, kısacası size sıcaklığımı hissettire bileceğim her yerde, yatağım sizin misafirliğimizi beklemektedir. Bana gelin, bana görün, size büyük bir iştahla, hem size hem bana zevk verecek şekilde yaşatacaklarımı gösterdikten sonra bana hak verecekseniz. Amacım benim bir kere tadıma baktıktan sonra artık başka hiç bir kadına gitmemeniz olmutur.

Klavyem bugün çok yavaş, halbuki size daha neler yazmak ve sizi öyle bir azdırmak istemekteydim ki, bir an önce yanıma gelmenizi sağlamak içindir. Bu yazılara pek aldırış etmediğimizin  farkındayım, lakin bir escort bayan deneyimi sunmak için burada ilanı yayınlanan. Ayrıca hikaye konusunda seçici davranmayıp, yazdığım her şeyi okuyan siz sevgili dostlarıma selam olsun. Bir gün istiyorum ki bu site her kelimede olduğu gibi Antalya travesti kelimesinde de ilk sırada hak ettiği yerde olsun ve bende size bütün hatunların ilanlarını sunabileyim.

 

161 Toplam Görüntülenme, 1 Gün

  

Liste Kimliği: 5846241dde797529

Sorunu Bildir

Talebinizi işleme koyuyor, lütfen bekleyin.....

Cevap Bırakın