Hoşgeldiniz, visitor! [ Giriş

 

Kaliteli Güzel Alanya Travesti Mine

  • Listelenmiş: 12 Mayıs 2022 13:11
  • Süre sonu: 34 days, 17 hours
Kaliteli Güzel Alanya Travesti Mine - Resim 1

Açıklama

Öncelikle burada yayınlanan fotoğraflarım sayesinde, eşsiz fiziğime göz atarak beni yakından inceleyebilirsiniz. Ben Alanya güzel travesti Mine. Resimlerimi beğenip, biyografimi okuyup, etkilenir iseniz, bunun arkasından ise sohbete geçmek isteyenler numaramı çevirerek benimle görüşmeye başlayabilir.

Geçtiğimiz yıllarda sosyal medyada çok fazla konuşulan ve sesiyle gündeme gelen Antalya yeni travesti yayımladığı türküsüyle herkesin beğenisini kazanmaya hak kazanmıştır. Bu bahsi geçen hatun arkadaş uzun süren suskunluğunu bu aşkların mevzusu olduğunda eski tadım yok artık ile bozdu. Fantezi ve değişik zevklerin kölesi olan bu güçlü sesi, yıllar sonra ortaya çıktı. Kendine has yorumu ve ses rengiyle seneler önce sosyal medya sayesinde ünlü olup bir süre sonra da adeta ortadan kaybolan, iddialı dönüşünün ilk sinyalini sözü ve bestesi ait olan isimli eseri yeniden yorumlayarak verdi.

Bu sabırsız, ve bir o kadar doyumsuz yeni hatun ile birlikte olmak isteyenlere hemen bir çırpıda, tarzımdan da söz etmeliyim. Her daim şık, seksi ve sizi kışkırtacak tarzda bir giyime sahibim. Bakımlı bir şekilde dolaşır ve sekse her zaman hazır olurum, çantamı elinize aldığınızda hemen ilk olarak kondomlar gelecektir, bunun nedeni ne zaman ne şartlarda seks yapacağım hiç belli olmadığından buna hazırlıklı olmak gerek. Beylerin beni çağırdıkları yerlere de en özenli halime gitmeye dikkat ederim, bu da onları benim gözümde ayrı bir değerli olduğunun kanıtıdır.

 

132 Toplam Görüntülenme, 1 Gün

  

Liste Kimliği: 820627cdaade6a31

Sorunu Bildir

Talebinizi işleme koyuyor, lütfen bekleyin.....

Cevap Bırakın