Hoşgeldiniz, visitor! [ Giriş

 

Oral Sekste İdidalı Alanya Travesti Rengin

  • Listelenmiş: 10 Nisan 2022 14:08
  • Süre sonu: 2 days, 17 hours
Oral Sekste İdidalı Alanya Travesti Rengin - Resim 1

Açıklama

Sakso çekmeye bayılıyorum, ve dilerseniz ağzıma yüzüme boşalmanıza da izin veriyorum. Bunu severek yaptığım için de özellikle Alanya travesti seven beylerin değişik ve eşsiz hazlar yaşamalarını sağlıyorum.

Alanya yeni travestiler için bazında yaratılan, video oluşturma ve paylaşmanın yanı sıra canlı yayın imkânı sağlayan bir sosyal medya uygulamasıdır. Eylül 2016’da ne olduğunu bilmediğim bir bilim adamı tarafından piyasaya sürüldü. Asya da kısa video platformunda lider olan ve başka ülkelere de yayılmış olan uygulama, kısa süreli müzik videoları kapsamında en hızlı büyüyen uygulama haline gelmiştir.

Kullanıcıya müzikal, dans, komedi, oyunculuk, dudak senkronizasyonu ve diğer türlerde, kısa videolar üretmesine olanak sağlayan uygulama, 150 ülkede 1 milyar kullanıcı barajını aşmıştır. Herkes manyak gibi bunu kullanıyor bir de millete ek gelir kapısı gibi bir şey oldu vesselam. Sosyal medya platformu, dans, komedi ve eğitim gibi türlerde on beş saniye ile üç dakika arasında değişen çeşitli kısa biçimli videolar yapmak için kullanılıyor. Ülkemizde de bu uygulama sayesinde çok fazla ün etmiş kişiler de bulunmaktadır.

 

180 Toplam Görüntülenme, 1 Gün

  

Liste Kimliği: 546252b7f72cf49

Sorunu Bildir

Talebinizi işleme koyuyor, lütfen bekleyin.....

Cevap Bırakın